Biljardballer

Jim Rempe Training Ball

Artikkelnr. 3457-030

Product information

349kr

På lager

Produktbeskrivelse

Aramith Jim Rempe – treningsball for bedre teknikk og kontroll
Aramith Jim Rempe er en spesialutviklet køball som hjelper deg med å forbedre både teknikk, presisjon og spillefølelse i biljard. Ballen er utviklet i samarbeid med den legendariske spilleren og treneren Jim Rempe, og passer både for nybegynnere og mer erfarne spillere.

 

Lær å bruke mer skru og forbedre balltreffet
Køballen har to ulike mønstre – ett tilpasset nybegynnere og ett for avanserte spillere. Mønstrene er fullt integrert under et slitesterkt, transparent overflatelag og påvirkes ikke av normal slitasje. De tydelige markeringene gjør det enkelt å se hvordan ballen roterer, noe som hjelper deg å forstå og trene på sideskru, utvikle et jevnere og rettere støt, samt optimalisere vinkler og posisjonering etter støtet.

 

Premiumkvalitet med instruksjonsmateriale for bedre resultater
Ballen er laget av ekte Aramith fenolharpiks og holder samme høye kvalitet, balanse og slitestyrke som profesjonelle turneringsballer. I pakken følger det også med en omfattende instruksjonsbok på 56 sider (engelsk, fransk og spansk) med øvelser og tips for effektiv trening.

 

Ballstørrelse: 57,2 mm

Spesifikasjoner

Varemerke
Aramith