Ny
Salg
Dartpiler

Winmau Emma Paton Edition

Artikkelnr. 1562-23

Product information

609kr799kr

På lager

Produktbeskrivelse

Signaturpiler utviklet i samarbeid med Emma Paton

Winmau Emma Paton Edition er dartpiler i 90 % tungsten, utviklet i samarbeid med PDC-programleder Emma Paton. Målet har vært å skape et lettspilt og inspirerende sett som gjør det enkelt for både nybegynnere og spillere som vender tilbake til sporten å komme i gang og oppdage gleden ved dart.

 

Balansert profil for en trygg kastfølelse

Barrelen i 90 % tungsten har en velbalansert konstruksjon som gir en naturlig følelse i hånden og et kontrollert kast. Kombinasjonen av balanse og spillefølelse hjelper spilleren med å bygge opp en jevn rytme og en sikker teknikk helt fra første kast.

 

Fusion – integrerte bakstykker/flights for enkelhet og stabilitet

Pilene leveres med Winmaus integrerte Fusion-bakstykker/flights i oransje (No. 2 Short). Den integrerte konstruksjonen eliminerer behovet for å montere separate bakstykker og flights, samtidig som den gir en stabil og konsekvent flybane samt økt holdbarhet.

 

Klar til spill rett ut av esken

Emma Paton Edition er utviklet for å gjøre dart så enkelt og tilgjengelig som mulig. Enten du spiller hjemme med venner eller ønsker å utvikle spillet ditt, får du et komplett sett som er klart til bruk med en gang.

 

Hva følger med

3 x Dartpiler (90 % tungsten)
3 x Integrerte bakstykker/flights: Fusion Orange No. 2 Short

 

Grep

23g – Diameter: 6,57 mm, Lengde: 50,80 mm

Spesifikasjoner

Varemerke
Winmau
Materiale
90% Tungsten
Dartspiller
Emma Paton
Integrerte flights
Fusion Orange No 2 Short
Profil
Parallel